(pösze) Háromdé
péntek, február 03, 2006
Faszán megbolondítottam a szűzlányok őrőlt ékezeteit, mert átgyúrtam a nemzetközi beállításokat egy kissé.
Windows Central Europe-ra.
posted by Dov at
7:45 du.
0 comments
ez nem lesz, jó, mert csak a weben látszik
posted by Dov at
7:38 du.
0 comments
Magamról
Név:
Dov
Teljes profil megtekintése
Links
Google News
Edit-Me
Edit-Me
Previous Posts
Emese
L
Timi
Axel csak ?gy
{:-D
Re Axel Tusa
csoport k?
Zorka
Eszter a D?vid szem?veg?n ?t
Vid?m Zoty?
Archives
február 2006
április 2006