péntek, február 03, 2006

Faszán megbolondítottam a szűzlányok őrőlt ékezeteit, mert átgyúrtam a nemzetközi beállításokat egy kissé.
Windows Central Europe-ra.
ez nem lesz, jó, mert csak a weben látszik