péntek, április 21, 2006


Emese

L

Timi

Axel csak ?gy

{:-D

Re Axel Tusa

csoport k?

Zorka

Eszter a D?vid szem?veg?n ?t

Vid?m Zoty?

Arany Eszter
Axel Mc Laughing Posted by Picasa

péntek, február 03, 2006

Faszán megbolondítottam a szűzlányok őrőlt ékezeteit, mert átgyúrtam a nemzetközi beállításokat egy kissé.
Windows Central Europe-ra.
ez nem lesz, jó, mert csak a weben látszik